Въведи своя e-mail и парола за вход, ако вече имаш създаден профил в DEV.BG/Jobs
Въведи своя e-mail и ще ти изпратим твоята парола
Това събитие е част от потребителската група AI/ML/Big Data.
ПРОГРАМА:
>>> Какво е Enterprise Search?
>>> Проблемът с данните. Как да ги внедрим?
>>> RAG като основен способ да отговорим на въпроси
>>> Как изглежда една примерна система
>>> Q&A част
Събитието е безплатно, но със задължителна предварителна регистрация:
ПОТРЕБИТЕЛСКА ГРУПА: AI/ML/Big Data.
Събитието е част от потребителската група за AI/ML/Big Data. Всеки месец организираме събития на тема свързана с AI/ML/Big Data. За да не изпускате интересна информация по темата – абонирайте се.
ОРГАНИЗАТОР: DEV.BG е специализиран Job Board за IT обяви.
AI/ML/Big Data обяви: Ако си търсиш работа свързана с AI/ML/Big Data, разгледай обявите тук.
КОГА: 07.07.2025 г., 17:30 ч.
Очакваме ви!
Цветан е в ИТ сферата от последните 12 години. Видял е доста – от игри за мобилни устройства, през уеб приложения с нито един потребител, до big ball of mud микросървисни архитектури, поддържани от стотици инженери и обслужващи градския транспорт на метрополиси. Страстта му е в процесите, които позволяват разработването на качествен софтуер. Последната година е в сферата на enterprise search, където впряга LLMs да отговарят на всякакви въпроси, свързани с дадена организация.
FactSet предоставя превъзходна аналитична услуга, съдържание и технологии, за да помогне на повече от 88 000 потребители да видят и да се възползват от възможностите.
Iris.ai е вашият най-добър помощник в научните изследвания, който използва NLP, за да намира, извлича и обобщава ключови данни от огромни научни бази данни.
Valtech е лидер в иновациите за изживяване. Съществуваме, за да създадем по-добър начин за преживяване на света.