ул. „Тинтява“ 15-17
Това събитие е част от потребителската група .NET
ПРОГРАМА:
>>> Въведение в OData (протокол, ползи…);
>>> По-бързо разработване на REST services с OData (Demo);
>>> Functions & Actions (Demo);
>>> Q&A част;
>>> Networking част;
ЛЕКТОР: Мартин Гебов
>> Senior Software Engineer в Progress.
>>> Работи по Sitefinity CMS вече 6-та година.
>>> Там той трупа опит с .Net и Angular.
>>> В момента е отговорен за развитието на нов Front-end в Progress, изграден изцяло на Angular и OData.
>>> Той има магистърска степен по КСТ от ТУ София.
С ПОДКРЕПАТА НА: Accedia & Fourth & Progress
Аксидиа е една от водещите технологични компании в региона, предоставяща консултантски услуги, аутсорсинг нa разработка на софтуер и цялостни ИТ решения.
Форт е водещият световен доставчик на облачни решения в сферата на хотелиерството и рестoрантьорството. Разбират от Cloud, Big Data и Mobile. Вече 15 години бележат ръст на клиентите, а за последните 6 години стойността на компанията се утрои.
Progress е водещ доставчик на технологии за разработка и пускане на приложения. В България се намира най-големият R&D офис на компанията, който е неин ключов иновационен център. От него стартират множество иновативни проекти и се разработва голяма част от продуктите на Progress. Компанията стъпи на българския пазар в края на 2014 г. след придобиването на Telerik.
ЗАДЪЛЖИТЕЛНА БЕЗПЛАТНА РЕГИСТРАЦИЯ:
Събитието е безплатно, но със задължителна предварителна регистрация:
ПОТРЕБИТЕЛСКА ГРУПА: .NET
Събитието е част от потребителската група за .NET. Всеки месец организираме събития на тема свързана с .NET. За да не изпускате интересна информация по темата – абонирайте се.
ОРГАНИЗАТОР: DEV.BG
КЪДЕ: Work & Share Coworking Space, ул. „Тинтява“ 15-17
КОГА: 17.04.2018, 19:15
Очакваме ви!