Това събитие ще се проведе онлайн. Регистриралите се потребители ще получат линк за достъп непосредствено преди започване на събитието!
Това събитие е част от потребителската група IT Team Leads.
ПРОГРАМА:
Хари и Митко отново ще засегнат темите свързани с развитието на един силен ИТ екип и лидерство. Това няма да е типична лекция, а дискусия, в която ще засегнем различни казуси. Също така предварително ще ви дадем възможност да ни зададете вашите въпроси, които ще бъдат засегнати по време на уебинара. Ето и формата за задаване на предварителните въпроси.
ЗА ЛЕКТОРИТЕ: Хараламби Хараламбиев и водещ Митко Василев
Хараламби Хараламбиев
>>> Хари е съосновател на Точка 2 и е фокусиран върху Soft skills за IT хора;
>>> Хари има 14 години опит в софтуерната индустрия, където преминава през ролите на програмист и QA, преди да се утвърди като успешен лидер на екип;
>>> Ръководил е множество проекти за международни клиенти и за развитието на иновативни продукти;
>>> През последните 8 години се фокусира върху развитието на хора и оптимизирането на екипни и корпоративни процеси;
>>> Хари има богат опит в провеждане на технически и soft skills обучения, people management, анализиране и разрешаване на казуси.
Митко Василев
>>> Митко е част от екипа на DEV.BG и заедно с неговия екип са организирали над 450 събития в ИТ индисутрията за 3 години;
>>> Митко е част от ИТ сектора от 4 години, като през последната 1 ръководи екип. Като млад кадър в тази си роля е много любопитен за различните аспекти на ръководенето на екип;
>>> Митко е част от клас 30 под 30 на списание Forbes България за 2018г.
С ПОДКРЕПАТА НА: Ontotext & Uber Engineering & Ocado
Ontotext е глобален разработчик на семантични технологии на базата на изкуствения интелект, които се прилагат към управление и използване на масиви от данни и текстов анализ.
Uber е компания, разработваща най-голямата технологична платформа, която дава възможност за транспорт на хора, товари, пратки и храна. Има една от най-добре развитите технологии за автономни автомобили. Компанията е исторически една от най-бързо растящите технологични организации в света.
Ocado technology –разработва системи и решения от световна класа в областта на роботиката, машинното обучение, симулацията, прогнозирането и маршрутизацията, контрол в реално време и др.
ЗАДЪЛЖИТЕЛНА БЕЗПЛАТНА РЕГИСТРАЦИЯ:
Събитието е безплатно, но със задължителна предварителна регистрация:
ПОТРЕБИТЕЛСКА ГРУПА: IT Team Leads
Събитието е част от потребителската група за IT Team Leads. Всеки месец организираме събития на тема свързана с IT Team Leads. За да не изпускате интересна информация по темата – абонирайте се.
ОРГАНИЗАТОР: DEV.BG
КЪДЕ: Online събитие. Регистриралите се потребители ще получат линк за достъп малко преди събитието
КОГА: 17.03.2020 от 19:30ч.
Очакваме ви!